Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

V sobotu můžete korzovat u Obory

20.5.2014 | 16:36 | Kultura

V sobotu můžete korzovat u Obory

Malého, pětiletého, výročí se letos dočkala originální příbramská kulturní akce: Korzo Obora. Na Dvořákově nábřeží a prostranstvích kolem Hořejší Obory se čvrtou sobotu v květnu, tedy 24.5.2014 sejdou hudební kapely i jednotlivci, divadelníci a další umělci, jejichž cílem je pobavit a potěšit všechny, malé i velké, kteří půjdou kolem - budou korzovat. Originální akci pořádá Spolek ve čvrtek, který obohacuje příbramský kulturní život mnohými, často právě hudebními, projekty. 

Obsah programu nám popsal Libor Michvocík, jeden z organizátorů akce: "Hrát a zpívat za svitu sluníčka k dobré náladě bude Jirka Hejnic, Petr Vašina, mladá příbramská kapela O.K.mžik, dále skupiny Pohoda Blues, Syrový tóny, M Band, Origami, Gymband a letošní hvězdy z Prahy – LAKUNA! Ani letos nebude chybět dětský koutek s Designem pro děti, dobroty od Upekla tentokrát s malou kavárničkou, tekutý fast food Polévkový Šenk a pro dámy a pány míchané long drinky z Butch´s Baru."

Akce začíná v 10 a končí v 17 hodin. Kompletní program s harmonogramem naleznete na stránkách Spolku ve čtvrtek.  

Vložil: tv

Fotogalerie

Reklama

Copyright © 1990-2023 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz