Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

V sobotu se sjedou do Vysoké rodáci

18.6.2014 | 09:53 | Regionalní

V sobotu se sjedou do Vysoké rodáci

U příležitosti setkání rodáků a přátel obce Vysoká u Příbrami bude také představený nový obecní znak, prapor a prapor sboru dobrovolných hasičů. Pořadatelé připravili pro návštěvníky zajímavý program.

Už od půl jedenácté dopoledne bude pro veřejnost otevřena jinak nepřístupná Vila Rusalka, tedy místo kde pobýval Antonín Dvořák během let, které v obci prožil. Od 11 hodin si bude možné také prohlédnout Památník Antonína Dvořáka. „Ve 13 hodin bude zahájena oficiální část programu s požehnáním a slavnostním předáním praporů zástupcům obce a Sboru dobrovolných hasičů Vysoká u Příbramě. Odpoledne pak zpříjemní hudební skupina BN6, hasičské soutěže nebo ukázka staré i moderní hasičské techniky,“ říká zastupitel obce Jaroslav Láska.

V podvečer bude program pokračovat divadelním představením O Perníchajdě divadelního spolku Půlnoc v sále pohostinství U Cempírků od 18 hodin a sjezd rodáků zakončí společné posezení a zazpívání v místní hospůdce za doprovodu skupiny Soused. Na 22 hodinu pak pořadatelé slibují večerní překvapení před obecním úřadem.

Vložil: tv

Fotogalerie

Reklama

Copyright © 1990-2023 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz