Vedení o tři branky si Spartak nenechal v Rejšicích vzít

09.4.2018 | 14:33 | Sport

V dalším díle fotbalového krajského přeboru se Spartak Příbram vydal do Rejšic, kterým před utkáním patřilo 14. místo a zatím patří mezi kandidáty sestupu. Po vysokém vítězství doma s Tuchlovicemi, kterým nadělil pět gólů, odjel Spartak s optimismem i do Rejšic. A už na hřišti mu rozhodně nechyběl. A vyjádřil to i brankově už ve 12. minutě, kdy se trefil Vašek. Spartak měl i další šance, ale do přestávky se už netrefil. Stejně neúspěšné byly i Rejšice, a tak Spartak těsné vedení do přestávky udržel. Ovšem po ní přidal k aktivitě i důraz před brankou soupeře a skóre narůstalo. Nejdříve už v 50. minutě se trefil Bábíček a o čtvrt hodiny později zvýšil na rozdíl tří branek Machač. U domácích bylo sympatické, že se nevzdali, v poslední čtvrthodině zabojovali a snížili dokonce na rozdíl jedné branky. Ale záchrana tří bodů se přeci jen dostavila. O jejich jistotu se postaral Trefný, který dostál svého jména a v 87. minutě svoji trefou upravil na vítězných 4:2. Spartak se tak znovu mohl přiblížit k špičce krajského přeboru.

SK Rejšice – Spartak Příbram 2:4
Branky: 77. Sabol, 85. Klíma – 12. Vašek, 50. Bábíček, 65. Machač, 87. Trefný. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: Kořínek, Firgenhut, Falta – Červeňák, Machač. Poločas: 0:1.

Ostatní výsledky 20. kola krajského přeboru: Klíčany – Nespeky 2:0 (1:0), Libiš – Lhota 2:1 (2:1), Tuchlovice – Poříčí n. Sáz. 0:4 (0:0), Hvozdnice – Horky n. Jiz. 1:3 (1:2), Beroun – Semice 1:4 (0:2), Nové Strašecí – Kutná Hora 5:2 (0:2), Slaný – Poříčany 2:3 (1:1).

1. Horky n. Jiz.                       19  13  1  1    4  47:20  42
  2. Poříčí n. Sáz.                      19  13  1  1    4  47:20  42
  3. Sokol Libiš                       19  11 1  2    5  48:27 37

4. Lhota                                18  11  0  2    5  43:25  35
  5. Beroun                              19  11  0  0    8  42:35  33
  6. Sp. Příbram                        18    9  2  1    6  44:26  32
  7. Klíčany                               17    9  1  2    5  37:26  31
  8. Nespeky                             19    8  1  2    8  26:30  28