Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Volejbalisté Dobříše nedovolili Českému Brodu ani set

26.1.2018 | 11:50 | Sport

Dalším dvojkolem pokračovaly přebory I. třídy mužů i žen a dobříšské celky mohly být nakonec spokojeny.
V soutěži žen bylo odehráno poslední dvojkolo základní části a Dobříš zajížděla do Neratovic, kde potřebovala vybojovat aspoň dva body, aby po základní části udržela pátou pozici právě před Neratovice. A povedlo se. Už v úvodním duelu dobříšská děvčata dokázala vyhrát 3:2. Dobříš svedla se soupeřkami sice urputný boj, ale první a třetí set vždy vyhrála. Neratovice sice ve čtvrtém setu dokázaly srovnat na 2:2, ale v posledním zkráceném setu byla Dobříš v koncovce úspěšnější. Odvetný duel už nic neřešil. Dobříš polevila, prohrála 0:3, přesto páté místo uhájila. Do skupiny o 7. až 12. místo vstoupí tak Dobříš ze čtvrté pozice, kde má 12 bodů, jako páté Neratovice, ale i třetí Tuchlovice.
Další dvojkolo odehráli i muži. Dobříš tentokrát měla výhodu domácího prostředí, když hostila Český Brod. Předposlednímu týmu tabulky nedala šanci a obě utkání vyhrála bez ztráty jediného setu. To ji pomohlo bodově dohnat Tuchlovice, které po vítězství 3:1 s Roztoky, dokázaly druhé utkání prohrát..

Přebor I. třídy – muži
11. dvojkolo: KV Dobříš –  Český Brod 3:0 (19, 23, 19) a 3:0 (19, 18, 23),
Dobřichovice B – Kladno 1:3 a 0:3, Kolín – Zruč n. Sáz. 0:3 a 1:3, Benešov – Vlašim 3:2 a 3:0, Tuchlovice – Roztoky u Prahy 3:1 a 0:3.

Přebor I. třídy – ženy
10. dvojkolo: TJ Neratovice – KV Dobříš 2:3 (-22, 27, -16, 22, -13) a 3:0 (19, 16, 22),
Tuchlovice – Rakovník 3:1 a 3:1, Roztoky u Prahy B  – Komárov 0:3 a 1:3.

1. Komárov                           20  16    4  52:19  48
  2. Rakovník                          20  14    6  48:42  38
  3. Roztoky u Prahy B           20    9  11   41:36  32
  4. Tuchlovice                       20  11    9   37:43  27

5. Dobříš                             20    6  14  25:47  19

6. Neratovice                       20    4  16  25:51  16