Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Výherci 9. kola soutěže Kovohutí ve sběru zájmových odpadů

01.3.2016 | 12:00 | Regionalní

Výherci 9. kola soutěže Kovohutí ve sběru zájmových odpadů

Od 1. září 2015 do 10. ledna 2016 proběhlo 9. kolo permanentní soutěže Kovohutí ve sběru odpadů. Dne 25. února proběhl los výherců a byly vyhlášeny kompletní výsledky.

Tohoto kola soutěže se zúčastnilo 326 jednotlivců a 10 týmů vč. škol. Moc všem děkujeme – přinesené odpady budou ekologicky zrecyklovány a předány k dalšímu využití. Nasbírali jsme v tomto kole 102 665 víček (za 9 kol již celkem 580 184), 15 555 malých baterií (celkem 78 784), 2 730 ks elektroodpadu (celkem 13 840) a 1 560 ks (celkem 11 944) osvětlovacích zařízení (zářivky, úsporky, výbojky) vč. žárovek.

Z celkem 2 860 ks olověných baterií od občanů jich bylo do soutěže registrováno jen 44 – nezapomeňte se v právě probíhajícím 10. kole přihlásit u vrátných či recepční do soutěže také se svojí odpadní olověnou baterií.

Každý z 326 jednotlivců obdrží malou pozornost (čokoládové bonboniéry Prager Taler s poděkováním Kovohutí; níže jmenovaní výherci je mají již u svých cen), kterou si může vyzvednout na recepci/vrátnici Kovohutí – soutěžící budou postupně kontaktováni – do vzdálenějších míst lze s recepcí (tel. 318 470 222) domluvit zaslání poštou.

Stručně ještě připomínáme pravidla. Do slosování se může každý dostat vícekrát. Bodování je následující:
 1 olověná autobaterie (5 bodů = 5 lístků pro losování) či 1 olověný záložní zdroj (5 bodů) či 1 olověná motocyklová (malá) baterii (3 body)
 1 ks elektroodpadu (3 body) či 1 ks osvětlovacího zařízení = žárovky, zářivky, úsporky, výbojky (vše za 3 body)
 1 ks odpadu s obsahem drahých kovů (4 body) či 1 autokatalyzátor (5 bodů)
 5 baterií-suchých článků (1 bod)
 100 víček z PET lahví (1 bod)
Jeden soutěžící může být mezi 10 vylosovanými výherci 1x – stále však platí, čím více odpadů, tím větší šance vyhrát. Odměňování jsou také nejlepší sběrači odpadů – viz níže.

A kdo vyhrál?
 Los 3 hlavních cen (bude domluveno osobní předání cen):
o 1. cena: tablet Lenovo IdeaTab A7-50 + deštník Kovohutě+ kniha Kovohutí k 700 letům hutnictví na Příbramsku (2011):
 Jan Olexa (1/3)
o 2. cena: smartphone (mobilní telefon) Samsung Galaxy Trend + deštník Kovohutě + kniha Kovohutí k 700 letům hutnictví na Příbramsku (2011):
 Jan Vacek
o 3. cena: fotoaparát Nikon Coolpix L31 + deštník Kovohutě + kniha Kovohutí k 700 letům hutnictví na Příbramsku (2011):
 Sofie Čejková
 Los 7 dalších cen = 4. – 10. cena (k vyzvednutí na recepci/vrátnici Kovohutí):
 4. cena: Miroslav Kalousek
 5. cena: Jan Vrba (1/2)
 6. cena: Tamara Kučerová
 7. cena: Anna Kratochvílová
 8. cena: Monika Procházková
 9. cena: Lukáš Chloupek
 10. cena: Marie Čámská

Vyhlášení 6 kategorií nejlepších sběračů odpadů – jednotlivců (ceny k vyzvednutí na recepci/vrátnici Kovohutí):
o Absolutní vítěz – nejvíce bodů (razítek = lístků):
 Jan Olexa (2/3)
o Nejvíce odpadů celkem:
 Anna Hotárková
o Nejvíce olověných baterií celkem:
 Petr Ježek
o Nejvíce olověných autobaterií:
 Jan Vrba (2/2)
o Nejvíce elektroodpadu vč. osvětlovacích zařízení:
 Jan Olexa (3/3)
o Nejvíce malých baterií:
 Vladislav Havrlík

Odměníme také zúčastněné týmy – MŠ Sluníčko Lhota u Příbramě (popáté – 5. -9. kolo), Výtopnu Zdice (poprvé; Den Železnice-Běh Kovohutěmi), Kuželkáře Kovohutě (podruhé – 8. a 9. kolo), Rakovnicko-Protivínskou Dráhu (počtvrté – opakovaně Den Železnice-Běh Kovohutěmi a 7. -9. kolo), Kuželkáře Strakonice (poprvé – spolupráce Kuželkáři Kovohutě), Obec Lhota u Příbramě (počtvrté; spolu s MŠ), Střední průmyslovou školu a Vyšší odbornou školu Příbram (soutěž poprvé – dlouholetá spolupráce), kolektiv zaměstnanců Laboratoře Kovohutí (potřetí – 7. -9. kolo), ETD Trhové Dušníky (poprvé) a Kliniku pracovního lékařství Praha (soutěž poprvé – dlouholetá spolupráce) – cenami jsou úhrady nákupu potřebných věcí (podpora ekologického chování – třídění odpadů) a drobné reklamní předměty – dle množství a druhů odevzdaných zájmových odpadů.
Losování proběhlo za účasti členů vedení firmy a zástupce závodního výboru odborového svazu. Notář není dle předpisu č. 202/1990 Sb. potřeba – losované ceny jsou v nižší hodnotě.
Děkujeme za spolupráci všem zainteresovaným kolegům v čele s recepcí a vrátnicí.

 

10. kolo soutěže probíhá od 11. ledna 2016 do 30. dubna 2016 = od ledna přes jarní úklid až do Čarodějnic. Nezapomeňte přihlásit do odpadové soutěže také své předané olověné baterie. V případě zájmu si vyžádejte potvrzení o Vašich odpadech-bodech.

Každý, kdo přinese zájmové odpady, se dostane do slosování 27. května 2016 (měsíční prodleva od konce kola je kvůli dlouhé přípravě losování) o 3 hlavní věcné ceny – podobně jako v předchozích kolech – drobnou změnou oproti 9. kolu bude, že fotoaparát bude druhou cenou a telefon/mobil/smartphone pak třetí (první cenou bude opět tablet).
Losovat budeme také dalších 7 cen (celkem tedy vylosujeme 10 výherců). Oceněni budou také nejlepší sběrači odpadů – celkoví i podle kategorií odpadů. – podobně jako tomu bylo v předchozích kolech.
Nezapomínáme ani na týmy – nejlepší obdrží poukazy na nákup věcí souvisejících s tříděním odpadů a další ceny. Bodovací pravidla jsou stejná jako u jednotlivců.

Vložil: rs

Reklama

Copyright © 1990-2021 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz