Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Zastavte se v Cowárně a prezentujte svojí firmu, produkt či službu

13.5.2016 | 11:03 | Od Vás

Zastavte se v Cowárně a prezentujte svojí firmu, produkt či službu

Cowárna. Slyšeli jste o tomto místě, kde se vymýšlí a realizují nápady a nové projekty, které mají bavit a rozhýbat Příbram? Pokud ano, tak je důležité vědět, že nyní rozšířilo toto místo svou působnost o vzdělávací a kurzy a workshopy.

Název cyklu je Zastavte se, aby Vám nic neujelo v sobě skrývá seriál školení a workshopů, které jsou určeny pro firmy, podnikatele, zaměstnance i freelancery. „Snažili jsme se postavit kurzy tak, aby byly různorodé a skrývaly v sobě vše potřebné pro úspěch v podnikání,“ přiblížil za Cowárnu Vlasta Ševr.

První kurz již úspěšně proběhl a sešlo se na něm přibližně 20 zájemců. Všichni přítomní byli rozděleni do 4 týmů, které dostali zadané téma, na které vypracovali podnikatelský plán. Ještě před startem týmové práce jim náplň přiblížila školitelka většiny kurzů Lucka Ryjáčková. „Jsem ráda, že jsem se stala součástí Cowárny a mohu pomoci jejímu rozvoji. Myslím si, že je to velmi kreativní prostor, kde lidé najdou mnoho forem seberealizace, rad a zajímavých postřehů,“ shrnula Lucie, která má devítiletou zkušenost v procesně projektové oblasti a pracuje pro malé, střední i velké společnosti.

Další kurz je v plánu v úterý 17. května. Tentokrát mohou zájemci prezentovat vlastní produkty či firmy formou Kucha Pecha. To v překladu znamená omezený čas na představení sebe a své firmy či služby a následnou zpětnou vazbu.

„Pro nejlepší máme připravenou odměnu v podobě reklamní zviditelnění,“ namotivoval zájemce Vlasta Ševr. První 2 kurzy jsou bezplatné a další již budou zpoplatněny.

A co se mohou dozvědět zájemci na dalších workshopech? Například jak by měl fungovat procesní model společnosti. V jednom z kurzů se můžete dozvědět, jak identifikovat oblasti ke zlepšení a jak se pracuje s myšlenkovou mapou. Srpen bude věnován projektovému řízení a prostor věnujeme také marketingu a brandu a dalším částem podnikatelského a pracovního procesu.

Pokud Vás některý z kurzů zaujal nebo máte otázky, které se těchto workshopů týkají, tak nás neváhejte kontaktovat: info@cowarna.cz nebo 777 494 416.

Vložil: mp

Fotogalerie

Reklama

Copyright © 1990-2023 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz