Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Zkušenosti s farmářskými bedýnkami jsou dobré

19.5.2014 | 15:02 | Ze společnosti

Zkušenosti s farmářskými bedýnkami jsou dobré

Po prvním zhruba měsíci, kdy si lidé mohou objednávat farmářské bedýnky s kvalitními a čerstvými potravinami přímo prostřednictvím Nácvikového kiosku obecně prospěšné společnosti ALKA, ukázal, že zájem o tuto možnost lidé v Příbrami mají a také pro klienty Alky je tento nový projekt přínosný a rádi se do něj zapojují. 

Farmářské potraviny, zejména zeleninu, si lidé mohou objednávat i přes e-shop, kde pak jako místo odběru označí právě kiosek Alky, který se nachází před starou vrátnicí zdabořské nemocnice. Objednávku je třeba zadat týden předem nejpozději do čtvrtka do 14:45 hod a svou bedýnku si pak vyzvednete nejlépe další čtvrtek nebo pátek od 8:30 do 16:00 hod v kiosku. 

Velikosti bedýnek začínají na 5 až 7 kilogramech zeleniny, ty největší mají i 9 kilo. Cena začíná kolem tří set korun a končí zhruba u pětistovky. První měsíc provozu prokázal, že vedle samotného kiosku, kde klienti prodávají svoje vlastní rukodělné výrobky nebo potravinové speciality - nakládané sýry či utopence, se i tento projekt osvědčil a obecně prospěšná společnost ALKA v něm chce i nadále pokračovat. 

Vložil: tv

Reklama

Copyright © 1990-2022 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz