Zmizela dvě vozidla - opilci za volantem - drobná zranění

20.9.2016 | 18:07 | Krimi

Zmizela dvě vozidla - opilci za volantem - drobná zranění

Opilci na příbramských silnicích

Od pátečního večera do nedělního odpoledne se podařilo příbramským policistům při silničních kontrolách odhalit 15 řidičů, kteří usedli za volant pod vlivem návykových látek. Z větší části šlo o motoristy, kteří odjížděli z rekreačního střediska u obce Věšín na Rožmitálsku, kde probíhala hudební produkce. Ve třech případech byli šoféři pod vlivem marihuany a nejvyšší naměřenou hodnotu alkoholu v dechu měl 34letý muž. Na displeji přístroje se objevila hodnota 2,35 promile. Nyní se bude zpovídat z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Odcizení dvou vozidel

O víkendu zmizela dvě vozidla. První bylo zaparkované ze soboty na neděli na lesní cestě u Cholínského mostu. Jednalo se o Audi A6 Avant, r. z. 3AB 3132, modré barvy. Jeho majiteli vznikla škoda ve výši 80 tisíc korun. Ve druhém případě vůz značky Volkswagen Golf stál na návsi v obci Chotilsko. Jeho hodnota činila deset tisíc korun.

Tři lehká zranění

U obce Kojetín na Sedlčansku se stala dne 17. září v dopoledních hodinách dopravní nehoda. Devětačtyřicetiletá řidička přejela zatáčce s vozem značky Škoda Fabia do druhé poloviny vozovky, kde se střetla s protijedoucím nákladním vozidlem. To bylo poté odraženo na vzrostlý strom a následně sjelo z náspu silničního příkopu. Oba řidiči a spolujedoucí z osobní auta utrpěli lehká poranění. Vzniklá škoda byla vyčíslena na 140 tisíc korun.

por. Bc. Monika Schindlová, DiS.

tisková mluvčí P ČR Příbram

Vložil: rs

Reklama

Copyright © 1990-2021 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz